Напишите нам
Ответим в течении 15 минут.
Снимаем фото или видео из шоурума.
Telegram
Viber

Пакунок малюка

Як купити на сайті через карту "Пакунок малюка"?

На вашій карті "Пакунок малюка" має бути сума в розмірі бажаної покупки.

Обов'язково перед купівлею уточніть у менеджера наявність товарної позиції на складі!

Оформлення:
- виберіть бажану позицію, натиснути кнопку Купити у картці товару або у Кошику
- заповніть дані ПІБ, номер телефону, пошту, спосіб доставки
- у способах оплати вибрати оплату LiqPay
- у банківському вікні оплати заповнюєте дані по карті "Пакунок малюка"

Що таке "Пакунок малюка" в Україні?

"Пакунок малюка" чи бебі-бокс – так в Україні називається безповоротна допомога батькам новонароджених дітей від держави з 2018 року. Спочатку ця чудова ідея була коробочкою з набором речей, які знадобляться немовляті і його мамі в перші місяці життя. Склад бебі-боксу весь час трансформувався, кожні кілька місяців його змінювали, додаючи чи прибираючи якісь позиції.

Однак, багато батьків були незадоволені тим, що немає можливості впливати на вміст коробки. У сім'ях, де є старші діти, багато речей з бебі-боксу були просто не потрібні. Крім того, затримки з видачею призводили до того, що на момент отримання дитина вже виростала з більшої частини одягу. І ось, з першого вересня 2020 року почав працювати новий механізм видачі допомоги новонародженим – тепер є можливість отримання одноразової виплати у розмірі 5000 грн. на спеціальну соціальну картку "Пакунок Малюка".

Що входить у "Пакунок малюка"?

Можливість отримання грошей зовсім не означає, що кошти можна витратити на задоволення або розваги. Існує певний перелік магазинів-партнерів та аптек, які уклали із Міністерством Соцполітики договори про можливість реалізувати проект "Монетизація одноразової натуральної допомоги". На картку Приват банку із соціальними грошима купуються лише ті речі, які необхідні немовляті та його матері. Отже, список товарів, дозволених до покупки за соціальною програмою Пакунок малюка 2020:

● Дитячий одяг, взуття та аксесуари. Боді, комбінезони, чоловічки, шкарпетки та чепчики – молоді батьки можуть самостійно вибрати ті речі, які їм потрібні, розмір, забарвлення та матеріал. Або не купувати одяг взагалі, якщо є запас від старших дітей або подаровані речі від родичів.

● Товари для дітей. Дитяча суміш для харчування, підгузки, дитяча вода, серветки, іграшки або навіть автокрісло - деякі позиції точно не могли б бути реалізовані в стандартному бебі-боксі.

● Товари для здоров'я та краси. Все по догляду за дитиною, чи то ножички з тупими наконечниками, гель для купання чи крем під підгузник – батьки самі вивчають склад товару та відгуки на нього, щоб купити саме те, що підходить їхній дитині. Адже будь-яка алергія чи шкірна реакція у крихітної людини потребує специфічних засобів, які не враховуються у стандартному пакеті малюка. Про здоров'я мами теж забувати не варто: товари післяпологової гігієни, лактаційні вкладиші або крем з ланолін - кожна підбере те, що важливо для її комфорту.

● Товари для дому. Дитячі килимки для повзання, наматрацники або комплекти білизни, ковдри та рушники – ось зразковий перелік товарів, що пропонуються до покупки.
Як отримати бебі-бокс в Україні?
Щоб вчасно отримати пакет новонародженого, потрібно зробити кілька простих дій:

● Насамперед необхідно оформити спеціальний рахунок у Приват банку.

● Потім необхідно звернутися до місцевого відділу з питань соціального захисту населення, виконавчого органу територіальної громади (за місцем проживання). При собі необхідно мати заяву на отримання допомоги та такі документи: копію свідоцтва про народження дитини; довідку з пологового будинку про те, що батьками не було отримано пакет малюка; документи батьків або опікунів (паспорт та ІПН).

● Потім потрібно трохи зачекати. Коли дають бебі-бокс 2020? В органів соцзахисту є 5 робочих днів для перевірки наданих даних. Якщо всі документи гаразд, виплату нараховують протягом доби.

● Звернутися за належною матеріальною компенсацією можна протягом 12 місяців після народження дитини.

Витратити виділені державою гроші також потрібно протягом року з моменту отримання.

Хто не отримає Пакунок малюка?

В отриманні матеріальної компенсації буде відмовлено:

● Сім'ям, які в 2020 році встигли отримати бебі-бокси у вигляді коробки з готовим наповненням. Здебільшого це стосується дрібних міст, де залишався попередній запас подарункових боксів. У великих містах, таких як Київ, Харків, Одеса, вже з жовтня 2020 почали виплачувати грошові компенсації новоспеченим батькам.

● Батькам, які відмовилися від новонародженої дитини, або у випадку, коли немовля померло при народженні.

● Також гроші не виплачуватимуть тим батькам, які перебувають у в'язниці.

Так що ж таке бебі-бокси зараз, в їхньому оновленому грошовому вигляді? Комфорт чи зайва тяганина? Це, звісно, вирішувати самим батькам. Але ідея заохочення сімей, у нелегкий період народження нового життя, гідна всілякої поваги та процвітання.

Click to order
© 2015–2021. Офіційний представник "YOYA" & "DEAREST".
Усі права захищені.
Розроблено батьками
в Дизайн-бюро Билинских
ОФІС І ШОУРУМ

ФОП Волкович А. А.
+380 67 484-66-16
+380 50 361-08-75
вул. Оксамитова 10
(район Шпалерного ринку)
Петропавлівська Борщагівка
Київ, 08130
ГРАФІК РОБОТИ

Кол-центр:
Пн.-Пт. - с 9:00 до 20:30
Сб.-Нд. - с 10:00 до 18:00

Шоурум:
Пн.-Пт. - с 10:00 до 19:00
Сб. - с 11:00 до 17:00
Нд. - Вихідний

У не робочий час пишіть на Viber / Telegram
ВІДГУКИ
Відкрити маршрут
ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ